Головна » 2016 » Квітень » 20 » 15 обласний чемпіонат з водного туризму
13:33
15 обласний чемпіонат з водного туризму
15-16 квітня на річці Прут відбулися XIV обласні змагання з водного туризму серед учнівської молоді. У змаганнях взяли участь команди: Новоселицького, Глибоцького, Сторожинецького, Сокирянського районів, а також команди Чернівецького ОЦТКЕУМ, Новоселицького РЦСТКЕУМ, Глибоцького ЦТКСЕУМ.

Програма змагань складалась с дистанції «Спринт» - коротка гонка до 3 км., «Рятувальні роботи» та «Ралі» - довга гонка – 15 км. Команди складались з двох катамаранів класів С-4 та С-2.

На дистанції «Спринт» у класі С-2: І місце – Кіріл Вадим, Агапій Вадим (Новоселицький район), ІІ місце – Шуляк Денис, Романюк Володимир (Сокирянський район), ІІІ місце – Грабовецький Дмитро, Тулюлюк Андрій (Глибоцький район), у класі С-4: І місце – Коржевий Іван, Мудрий Ярослав, Червоняк Іван, Руда Карина (команда ОЦТКЕУМ), ІІ місце – Єнакій Георгій, Геба Дмитро, Арсеній Олексій, Паладій Андріан (Новоселицький район), ІІІ місце – Дорофтей Вадим, Саука Максим, Мельник Іван, Охремов Віктор (Новоселицький РЦСТКЕУМ).

На дистанції «Рятувальні роботи» у класі С-2 І місце - Грабовецький Дмитро, Тулюлюк Андрій (Глибоцький район), ІІ місце – Яцко Олександр, Гаврилець Анастасія (ОЦТКЕУМ), ІІІ місце - Шуляк Денис, Романюк Володимир (Сокирянський район), у класі С-4 І місце - Коржевий Іван, Мудрий Ярослав, Червоняк Іван, Руда Карина (команда ОЦТКЕУМ), ІІ місце – Зеленівський Антон, Грижук Богдан, Сакалюк Василь, Панцир Євген (Глибоцький район), ІІІ місце - Єнакій Георгій, Геба Дмитро, Арсеній Олексій, Паладій Андріан (Новоселицький район).

На дистанції «Ралі» у класі С-2 І місце - Кіріл Вадим, Агапій Вадим (Новоселицький район), ІІ місце - Грабовецький Дмитро, Тулюлюк Андрій (Глибоцький район), ІІІ місце – Мельничук Денис, Синявський Василь (Сторожинецький район), у класі С-4 І місце - Коржевий Іван, Мудрий Ярослав, Червоняк Іван, Руда Карина (команда ОЦТКЕУМ), ІІ місце - Єнакій Георгій, Геба Дмитро, Арсеній Олексій, Паладій Андріан (Новоселицький район), ІІІ місце - Зеленівський Антон, Грижук Богдан, Сакалюк Василь, Панцир Євген (Глибоцький район)

У загальному заліку по класу С-2 І місце вибороли Кіріл Вадим, Агапій Вадим (Новоселицький район), на ІІ місці - Грабовецький Дмитро, Тулюлюк Андрій (Глибоцький район), на ІІІ місці - Шуляк Денис, Романюк Володимир (Сокирянський район), у класі С-4: І місце - Коржевий Іван, Мудрий Ярослав, Червоняк Іван, Руда Карина (команда ОЦТКЕУМ), ІІ місце - Єнакій Георгій, Геба Дмитро, Арсеній Олексій, Паладій Андріан (Новоселицький район), ІІІ місце - Зеленівський Антон, Грижук Богдан, Сакалюк Василь, Панцир Євген (Глибоцький район).

У загально-командному заліку І місце виборола команда Новоселицького району, ІІ місце команда Глибоцького району, ІІІ місце – команда Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Попереду Чемпіонат України, бажаємо молодим спортсменам водникам вдалих стартів та гарних походів.

Результати чемпіонату.
Фотогалерея змагань.
Переглядів: 516 | Додав: O_o
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Анонс


квест "Невідомі Чернівці"
10.11.2018р.


"Парки Буковини"
27-28.10.2018р.


Наметовий табір
10-23.06.2018р.


Чемпіонат з туризму
17.05.2018р.


Всесвітній день орієнтування
23-29.05.2018р.


Сокіл (Джура)
3-6.05.2018р.


"Підсніжник"
21-22.04.2018р.


Höst-Öst Bukovyna Race
15-16.11.2017р.




Мережа музеїв
Чернівецької області

Опитування
Ви відвідуєте гуртки?
Всього відповідей: 541

Які заходи найбільш очікувані?
Всього відповідей: 292
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу