Головна » 2016 » Січень » 18 » Кубок ExtremeUa 2015
11:53
Кубок ExtremeUa 2015
19 грудня в Київі пройшли наймассовіші Всеукраїнськи змагання з боулдерінгу "Кубок ExtremeUa 2015"

Цей "Кубок ExtremeUa 2015" став ювілейним 10 Кубком ExtremeUa, у змаганнях взяли участь більше 170 спортсменів з 20 міст України і сусідньої Білорусі.

Чернівці на цих змаганнях прредставляв Павло Божко, який посів 11 місце у найвищій професійно-кваліфікаційній групи "Атлетті". Також проводився залік у професійно-кваліфікаційних групах "Делітанті" і "Бамбіні"

Павло Божко про відвідані змагання:
Як завжди останніми змаганнями кожного сезону є Кубок ExtremeUA. Цього року юбілейний фестиваль пройшов у розважальному комплексі Гіперіон. Дуже сподобались маршути в кваліфікації, вони були різної складності і часто з розумним розкладом. Після змагань, перед фіналами, традиційним став Jumpping і я разом з іншими вирішив пострибати, 1 спроба- 150 балів, 2 спроба - 180, 3 спроба - не долетів до 200... Після цього допоміг організаторам з фіналами, фінали вийшли дуже цікаві і видовищні.