Головна » 2018 » Травень » 18 » Підсумки змагань з пішохідного туризму для молодшої вікової групи
17:24
Підсумки змагань з пішохідного туризму для молодшої вікової групи
Проведено 62 обласні змагання
ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму
серед учнівської молоді молодшої вікової групи

Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 17 травня 2018 року провів 62 обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді молодшої вікової групи. Змагання відбулися на території парку «Жовтневий» у м.Чернівці.

У змаганнях прийняли участь 10 команд з районів (міст) області, загальна кількість учасників – 80. На урочистому відкритті учасників привітала директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – Коновалова Ганна Миколаївна, побажала учасникам змагань здоров’я, спортивної вдачі, наполегливості, миру, сонячного настрою, легких стартів та яскравих перемог.

Учасники змагань долучилися до святкування Дня вишиванки: пам’ятаємо та шануємо українські традиції!. Українську вишиванку вже знають в усьому світі. Вишиванка генетичний код нашого народу, без неї важко уявити українську культуру. Вишиванка - це духовний символ рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. Це – наш національний оберіг!

Змагання проводились на двох дистанціях: «Туріада» та «Смуга перешкод». Під час змагань юні спортсмени продемонстрували високу фізичну підготовку, спритність, витривалість та високий рівень туристської майстерності.

У цікавій та напруженій боротьбі переможцями на дистанції «Туріада» І класу стала команда Сторожинецького району, друге місце посіла команда м. Чернівці, третє місце - команда Чернівецького центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Дітки показали справжню командну роботу, що привела їх до призових місць. Переможців «Туріади» нагороджено грамотами.

На дистанції ІІ класу «Смуга перешкод» перемогу здобула команда м.Чернівці, на другому місці Чернівецький обласний центр туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, третє місце виборола команда Глибоцького району. Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами.