Головна » 2014 » Квітень » 14 » підсумки вело- та водних змагань
12:17
підсумки вело- та водних змагань

Обласні чемпіонати з велосипедного та водного туризму

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 24.02.2014 № 133 „Про організацію та проведення обласних змагань з велосипедного, водного та пішохідного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області” 11-13 квітня 2014 року на території табору „Буковинка” у с.Репуженці Заставнівського району проведено ХІ обласні змагання з велосипедного та ХІІ обласні змагання з водного туризму серед учнівської молоді Чернівецької області.

У змаганнях приймали участь команди Герцаївського, Глибоцького, Заставнівського, Кельменецького, Новоселицького, Путильського, Сторожинецького, Сокирянського районів, м. Чернівців, ОЦТКЕУМ, Глибоцького ЦТКСЕУМ та Новоселицького РЦСТКЕУМ. Не взяли участі у змаганнях команди Вижницького, Кіцманського, Хотинського районів та м. Новодністровськ.

Змагання з велосипедного туризму були представлені „Комплексною дистанцією” (Фігурне водіння велосипеда”, „Тріал”).

На дистанції „Фігурне водіння велосипеда” перемогу здобули:
- серед дівчат - І місце – Гузун Олена (Новоселицький район), ІІ місце – Гульпе Марта (Новоселицький ЦТКСЕУМ), ІІІ місце – Бернік Вікторія (Новоселицький район); –
серед юнаків - І місце – Павловський Олександр (Сторожинецький район), ІІ місце – Червенюк Іван (м. Чернівці), ІІІ місце – Райлян Леонід (ОЦТКЕУМ).

На дистанції „Тріал” перемогли: –
серед дівчат - І місце – Бурла Міхаєла (Глибоцький район), ІІ місце – Гульпе Марта (Новоселицький ЦТКСЕУМ), ІІІ місце – Гузун Олена (Новоселицький район); –
серед юнаків - І місце – Чекман Максим (ОЦТКЕУМ), ІІ місце – Захарчук Олександр (Новоселицький район), ІІІ місце – Ністрян Олександр (Новоселицький район).

Кращими у Комплексній дистанції серед юнаків були: І місце – Козачук Петро (Глибоцький район), ІІ місце – Райлян Леонід (ОЦТКЕУМ), ІІІ місце – Павловський Олександр (Сторожинецький район).

Серед дівчат перемогу вибороли: І місце – Гузун Олена (Новоселицький район), ІІ місце – Берні Вікторія (Новоселицький район), ІІІ місце – Гульпе Марта (Новоселицький ЦТКСЕУМ).

В загальнокомандному заліку І місце здобула команда Новоселицького району, ІІ місце – команда Глибоцького району і ІІІ місце – команда Новоселицький ЦТКСЕУМ.

У ХІІ обласних змаганнях з водного туризму прийняло участь дев’ять команд, з яких шість команд представляли райони області та місто Чернівці і дві команди від центрів туризму – обласного та Глибоцького. Не взяли участі у змаганнях команди Вижницького, Герцаївського, Заставнівського, Кіцманського, Хотинського районів та м. Новодністровська.

Змагання ІІ класу проходили на двох дистанціях: «Спринт» та «Рятувальні роботи».

На дистанції «Спринт» (клас суден С-4) переможцями стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Глибоцького ЦТКСЕУМ і третє місце отримала команда Новоселицького району.

На дистанції «Спринт» (клас суден С-2) переможцями стала команда Новоселицького району, на другому місці команда Сторожинецького району і третє місце виборола команда Глибоцького ЦТКСЕУМ.

На дистанції «Рятувальні роботи» (клас суден С-4) переможцями стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Новоселицького району, а на третьому місці команда обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

На дистанції «Рятувальні роботи» (клас суден С-2) переможцями стала команда Сторожинецького району, на другому місці команда Глибоцького району, а на третьому місці команда Новоселицького району.

За підсумками двох дистанції у загальнокомандному заліку переможцем ХІІ обласних змагань з водного туризму стала команда Глибоцького району, на другому місці команда Новоселицького району, на третьому – команда Сторожинецького району.

Головна суддівська колегія змагань вітає учасників з перемогою та бажає успіхів й натхнення тренуватись й вдосконалюватись.

Результати велосипедних та водних змагань, фотогалерея

Переглядів: 762 | Додав: O_o
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Анонс


квест "Невідомі Чернівці"
10.11.2018р.


"Парки Буковини"
27-28.10.2018р.


Наметовий табір
10-23.06.2018р.


Чемпіонат з туризму
17.05.2018р.


Всесвітній день орієнтування
23-29.05.2018р.


Сокіл (Джура)
3-6.05.2018р.


"Підсніжник"
21-22.04.2018р.


Höst-Öst Bukovyna Race
15-16.11.2017р.




Мережа музеїв
Чернівецької області

Опитування
Ви відвідуєте гуртки?
Всього відповідей: 541

Які заходи найбільш очікувані?
Всього відповідей: 292
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу