Головна » 2016 » Грудень » 23 » Відвідані восені змагання гуртківцями гуртка "Скелелазіння"
13:16
Відвідані восені змагання гуртківцями гуртка "Скелелазіння"
9 жовтня у Хмельницькому відбувся відкритий юнацький чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед молоді “Багатоборство 2016”

З включенням скелелазіння у програму Олімпійських ігор 2020 року у Токіо, а саме, скелелазного багатоборства - спортсмени скелелази будуть змагатись у всіх трьох змагальних дисциплінах скелелазіння - боулдерінг, складність та швидкість і рейтинг спортсменів-скелелазів буде вираховуватись за результатами виступів у всіх трьох видах,тому стало актуальним проводити змагання зі скелелазного триборства. І Хмельницька федерація альпінізму і скелелазіння вирішила провести такі змагання для дітей. Змагання проходили на Хмельницькому скеледромі у приміщенні заводу "Нева". У змаганнях прийняли участь 43 юних спортсмени з Хмельницьког, Кам'янця-Подільського, Житомира, Вінниці, Нетішина, Чернівці на цих змаганнях представляв зовсім юний Чернівецький скелелаз Тимур Маховіков, який став переможцем цих змагань у своїй віковій категорії.

Повні результати змагань у протоколі Фото зі змагань


5 і 6 листопада на скелелазному тренажері м. Кам’янець-Подільський відбулись дорослі і дитячі змагання з боулдерінгу - 5 листопада дорослий боулдерінговий фестиваль "Осінній Кам’янець 2016" і 6 листопада відкритий кубок ДЮСШ № 2 з боулдерінгу серед молоді "Кубок ДЮСШ № 2 2016"

У обох змаганнях прийняли участь і Буковинські спортсмени-скелелази. У дорослих стартах - "Осінній Кам’янець 2016" прийняли участь:
Нікіта Тимофійчук, який не дивлячись на свій юний вік посів 3 місце серед більш старших і досвідчених суперників у спортивно-кваліфікаційній групі "любителі"
Павло Божко, який продемонструвавши свою високу спортивну майстерність, переміг всіх своїх старших суперників і став переможцем цих змагань у спортивно кваліфікаційній групі "професіонали"
Адам Березка, який програвши одну спробу поступився своєму молодшому земляку Нікіті Тимофійчуку та Андрій Грабовецький. У молодіжних стартах - "Кубок ДЮСШ № 2 2016" змагались наступні юні Буковинці: Тимур Маховіков, який поступившись переможцю однією спробою посів 2 місце, Анастасія Тарновецька, Нікіта Тимофійчук,Павло Божко і Костянтин Дублінський, які впевнено перемогли у цих змаганнях у своїх вікових категоріях.

Повні результати змагань у протоколах:
Осінній Кам’янець
Кубок ДЮСШ № 2 
Дякуємо організаторам за проведені змагання!!!

24-27 листопада у Харкові пройшов фінальний етап Кубку України з боулдерінгу серед молоді 2016

Разом з найсильнішими юними боулдерінгістами України у змаганнях прийняв участь і Буковинський боулдерінгіст Павло Божко, який переміг у змаганнях у своїй віковій категорії і вже вкотре привіз додому кубок переможця Кубку України з боулдерінгу серед молоді

Бажаємо юному спортсмену успіхів, вдачі і подальших перемог та чекаємо від нього в наступному році виконання вагомого нормативу і отримання звання Майстра Спорту України зі скелелазіння.

Повні результати змагань і підсумок Кубку.
Фото зі змагань - фотоальбом 1

Також гіртківці взяли участь і допомогали в проведення місцевих змагань з боулдерінгу - "Кубок Буковини 2016" -

1-2 жовтня 2016 року у Чернівцях на скелелазному тренажері Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина" пройшли вже давно традиційні змагання з боулдерінгу "Кубок Буковини 2016" присвячені Дню Міста.

Цього року у змаганнях крім Чернівецьких спортсменів прийняли участь спортсмени з Києва, Львову, Черкас, Хмельницького, Сєвєродонецька Кам’янця-Подільського, Нетішина і Тужиліва.

Учасникам змагань були запропоновані 30 боулдерінгових проблем і 2 години на їх проходження.

За результатами змагань призерами і переможцями змагань стали:

Дівчата

І місце - Тарновецька Анастасія (Чернівці),
ІІ місце - Прилуцька Ірина (Львів),
ІІІ місце - Голоскевич Валерія (Кам'янець-Подільський);

Хлопці
І місце - Тимофійчук Нікіта (Чернівці),
ІІ місце - Сєргєєв Іван (Київ),
ІІІ місце - Кондратюк Ярослав (Нетішин);

Жінки
І місце - Псарьова Анна (Київ),
ІІ місце - Єрасковська Вікторія (Сєвєродонецьк)
ІІІ місце - Недбайло Анастасія (Чернівці) і Продан Тетяна (Чернівці);

Чоловіки
І місце - Паукаєв Артем (Київ),
ІІ місце - Шафранський Ярослав (Кам’янець-Подільський),
ІІІ місце - Рудий Дмитро (Хмельницький).

Призери і переможці отримаци цінні призи, грамоти, медалі і кубки від Чернівецької міссьої ради, туристичного оператора "T-TRAVEL", охоронного агенства "ТИГР" і традиційного спонсора змагань магазину "Gorgany.com"

протоколі.
У зв’язку з малим бюджетом змагань і обмеженістю призового фонду змагання проводились у двох вікових категоріях 2000 р.н. і молодші та 1999 р.н. і старші тому зовсім юні скелелази просто не мали шансів, але всі вони буди нагороджені почесними грамотами і символічними солодкими подарунками. Не дивлячись на це зовсім юні Чернівецькі скелелази: Володимир Соваж, Юлія Зазубік і Тимур Маховіков достойно представили своє місто серед більш старших і досвідчених спортсменів.

Фото зі змагань у фотоальбомах: фотоальбом 1
Дякуємо суддівській колегії за плідну роботу, учасникам за участь у змаганнях і спонсорам за надані призи.
Матеріали надано сайтом Чернівецьких скелелазів
Переглядів: 160 | Додав: Oleksa
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Анонс


квест "Невідомі Чернівці"
11.11.2017р.


Höst-Öst Bukovyna Race
15-16.11.2017р.


"Парки Буковини"
28-29.10.2017р.


Чемпіонат з туризму
18-21.05.2017р.


Наметовий табір
12-18.06.2017р.


Всесвітній день орієнтування
15-24.05.2017р.


Сокіл (Джура)
28-30.04.2017р.


"Підсніжник"
1-2.04.2017р.




Мережа музеїв
Чернівецької області

Опитування
Ви відвідуєте гуртки?
Всього відповідей: 475

Які заходи найбільш очікувані?
Всього відповідей: 211
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу