Головна » 2017 » Червень » 7 » Водний чемпіонат - підсумки
Водний чемпіонат - підсумки
ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ
II ЕТАПУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВОДНОГО ТУРИЗМУ
СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 1-2 червня 2017 року провів обласні змагання ІІ етапу Чемпіонату України з водного туризму серед учнівської молоді. Змагання відбулися на території Кіцманського району Чернівецької області.

У змаганнях взяли участь 6 команд з районів (міст) області, загальна кількість учасників – 35. Нажаль, не було збірних команд з Вижницького, Заставнівського, Кіцманського, Герцаївського, Кельменецького, Сторожинецького, Путильського, Хотинського районів та м. Новодністровська. Учасники змагань мали змогу відсвяткувати початок сонячного літа разом з однодумцями, що сприяло згуртуванню, обміну вже набутого досвіду. Ділилися не лише порадами, але й практичними секретами успіху. Ось так, змаганнями та активним відпочинком, відзначили спортсмени Міжнародний день захисту дітей.

Проживали діти в наметовому містечку, яке організували власноруч, що сприяло згуртованості та налагодженню дружніх стосунків між спортсменами. Після перших пройдених етапів «Спринт» та «Рятувальні роботи» в таборі на юних водників чекав майстер-клас від спортсменів з досвідом. Змагання проводились на дистанціях для катамаранів касу С4 та С2: «Спринт», «Рятувальні роботи», «Ралі». Під час змагань юні спортсмени продемонстрували високу фізичну підготовку, спритність, витривалість та високий рівень майстерності.

У цікавій та напруженій боротьбі, де кожна сота секунди мала значення, перемогу в загальнокомандному заліку катамарані класу С4 виборола команда Новоселицького району. Екіпаж показав високий рівень та згуртованість, що був націлений лише на перемогу. Друге місце посіла команда Глибоцького району, третє місце зайняла команда Сокирянського району. У класі катамаранів С2 перше місце посіл команда Новоселицького району, друге місце - команда ОЦТКЕУМ, третє місце посіла команда Глибоцького району.

Напружені змагання закінчилися, але спортсмени отримали нові навички та вміння на майбутнє. Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами.
Переглядів: 737 | Додав: O_o