Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту України | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Федерація спортивного орієнтування України КСО "Оріон" | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кубок України | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-ий етап | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Надкоротка дистанція в заданому напрямку (фінал) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.06.2009 р. | Кемпінг | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж12 | Довжина дистанції | 1,2 | км | 6 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Янчицька Мила | Дніпропетровська обл. | Кузнецов Ю.В. | 551 | І-ю | 00:11.27 | 1 | 25 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Поліщук Леся | Івано-Франківська обл. | Строчук Г.М. | 514 | ІІ | 00:11.56 | 2 | 22 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Королюк Анастасія | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 583 | ІІ-ю | 00:15.41 | 3 | 20 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Макарчук Юлія | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 590 | ІІ-ю | 00:18.35 | 4 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Радченко Анастасія | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 542 | ІІ-ю | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ-ю | 117 | % | 00:13.24 | Клас дистанції | юнацьких розрядів | Ранг змагань | 8 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ-ю | 142 | % | 00:16.16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж14 | Довжина дистанції | 1,31 | км | 7 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Терице Анна-Марія | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 621 | ІІ-ю | 00:10.58 | 1 | 25 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Руднева Віка | м. Київ | Дудін А.В. | 577 | І-ю | 00:11.01 | 2 | 22 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Бобик Ілона | Івано-Франківська обл. | Строчук Г.М. | 516 | І | 00:12.32 | 3 | 20 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Сапсай Марія | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 539 | ІІ-ю | 00:13.05 | 4 | 18 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ключка Марія | Львівська обл. | Глинський П. | 570 | ІІ-ю | 00:13.28 | 5 | 16 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Хом'якова Марія | Львівська обл. | Глинський П. | 571 | ІІ-ю | 00:14.11 | 6 | 15 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Коток Наталія | Дніпропетровська обл. | Кузнєцов Ю.В. | 546 | І | 00:16.17 | 7 | 14 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Летичевська Віроніка | м. Київ | Дудін А.В. | 578 | ІІ-ю | 00:17.12 | 8 | 13 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Вільневецька Анастасія | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 541 | ІІ | 00:17.50 | 9 | 12 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Пенчук Марія | Львівська обл. | Маясов К. В. | 573 | ІІ-ю | 00:18.04 | 10 | 11 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Дрижак Анастасія | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 540 | І-ю | 00:24.16 | 11 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Березюк Оксана | Львівська обл. | Глинський П. | 572 | ІІ-ю | 00:39.42 | 12 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І-ю | 117 | % | 00:12.50 | Клас дистанції | юнацьких розрядів | Ранг змагань | 36 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ-ю | 138 | % | 00:15.08 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ-ю | 170 | % | 00:18.39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж16 | Довжина дистанції | 1,94 | км | 11 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Гриб Анна | м. Кишинев | самостоятельно | 641 | І-ю | 00:15.21 | п/к | ІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Данилюк Анастасія | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 589 | І | 00:16.28 | 1 | 35 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Тимощук Вікторія | Київська обл. | Березовский В.А., Подгаєцький А.В. | 521 | КМСУ | 00:16.32 | 2 | 32 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Захарова Поліна | Вінницька обл. | Пронтішева Л.П. | 529 | І | 00:17.00 | 3 | 30 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Зозуля Оксана | Львівська обл. | Воронін О. | 569 | І | 00:17.23 | 4 | 28 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Цуркан Інна | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 625 | ІІ | 00:22.58 | 5 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Затинайченко Ксенія | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 626 | ІІ | 00:30.16 | 6 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 123 | % | 00:18.53 | Клас дистанції | масових розрядів | Ранг змагань | 69 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 146 | % | 00:22.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2009 р, 15:24:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 1 ~ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж18 | Довжина дистанції | 2,49 | км | 12 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Трояновська Наталія | Чернівецька обл. | Кьоніг Л.І. | 633 | КМСУ | 00:29.25 | 1 | 35 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Суха Вікторія | м. Київ | Білошицький В.М. | 616 | І | 00:30.24 | 2 | 32 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Чебан Тетяна | Чернівецька обл. | Кьоніг Л.І. | 634 | КМСУ | 00:49.14 | 3 | 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 105 | % | 00:30.53 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 70 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 123 | % | 00:36.11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 146 | % | 00:42.57 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж20 | Довжина дистанції | 3,05 | км | 16 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Дрютова Ірина | Дніпропетровська обл. | Заєрко В.В | 548 | КМСУ | 00:24.46 | 1 | 35 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Авдєєва Тетяна | Дніпропетровська обл. | Кузнецов Ю.В. | 552 | КМСУ | 00:27.00 | 2 | 32 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Фролова Марина | Одеська обл. | Герт Г.В. | 543 | КМСУ | 00:33.41 | 3 | 30 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 108 | % | 00:26.45 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 90 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 126 | % | 00:31.12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 150 | % | 00:37.09 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж21Е | Довжина дистанції | 2,26 | км | 11 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 126 | % | 00:19.18 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 1040 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 141 | % | 00:21.36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 166 | % | 00:25.26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 199 | % | 00:30.29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж35 | Довжина дистанції | 3,05 | км | 16 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Денисенко Тамара | Львівська обл. | 566 | МСУ | 00:36.09 | 1 | 25 | І | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Панченко Валентина | Сумська обл. | самостійно | 512 | І | 00:37.56 | 2 | 22 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Гавриленко Лідія | м. Київ | Самостійно | 598 | КМСУ | 00:38.43 | 3 | 20 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Марущак Елена | м. Кишинев | самостоятельно | 639 | ІІ | 00:50.27 | п/к | ІІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Бакулина Татьяна | Молдова | 635 | ІІ | 00:52.03 | п/к | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Дружиніна Марина | м. Київ | Дружинін В'ячеслав | 618 | ІІ | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 114 | % | 00:41.13 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 146 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 132 | % | 00:47.43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 158 | % | 00:57.07 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж50 | Довжина дистанції | 1,94 | км | 11 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Гуцаленко Тетяна | Волинська обл. | Гуцаленко В | 584 | МСУ | 00:22.48 | 1 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Тумак Антоніна | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 629 | КМСУ | 00:23.17 | 2 | 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2009 р, 15:24:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 2 ~ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч12 | Довжина дистанції | 1,2 | км | 6 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ржепішевський Євгеній | м. Київ | Наровлянська М.Д. | 592 | І-ю | 00:11.17 | 1 | 25 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Смоляк Юрій | Чернігівська обл. | Шемендюк Я.Г. | 533 | ІІ-ю | 00:14.17 | 2 | 22 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Карамишев Віталій | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 623 | ІІ-ю | 00:16.26 | 3 | 20 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Лавриненко Євген | Чернігівська обл. | Шемендюк Я.Г. | 532 | ІІ-ю | 00:17.15 | 4 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ленюк Олег | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 624 | ІІ-ю | 00:17.41 | 5 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Богомолов Сергій | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 534 | ІІ-ю | 00:18.27 | 6 | 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Волков Дмитро | Миколаївська обл. | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г | 581 | І-ю | 00:27.09 | 7 | 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Якимчук Артем | Чернівецька обл. | Омельченко І. | 612 | І-ю | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Николишин Володимир | Львівська обл. | Глинський П. | 563 | ІІ-ю | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І-ю | 100 | % | 00:11.17 | Клас дистанції | юнацьких розрядів | Ранг змагань | 11 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ-ю | 120 | % | 00:13.32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ-ю | 146 | % | 00:16.28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч14 | Довжина дистанції | 1,94 | км | 11 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Гичко Віталій | Київська обл. | Березовский В.А., Подгаєцький А.В. | 520 | КМСУ | 00:14.54 | 1 | 25 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Георгіян Микола | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 537 | ІІ | 00:16.15 | 2 | 22 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Храпко Віталій | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 622 | ІІ-ю | 00:16.19 | 3 | 20 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Дідишен Роман | Хмельницька обл. | Левчик С.М. | 599 | І-ю | 00:16.19 | 3 | 20 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Петришин Віталій | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 588 | І-ю | 00:17.45 | 5 | 16 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Пукас Віталій | Хмельницька обл. | Левчик С.М. | 600 | І-ю | 00:17.48 | 6 | 15 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Ковбасюк Микола | Івано-Франківська обл. | Якимечко М.М. | 518 | І | 00:18.12 | 7 | 14 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Омельченко Андрій | Чернівецька обл. | Омельченко І. | 610 | І-ю | 00:18.21 | 8 | 13 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Хамуляк Сергій | Івано-Франківська обл. | Строчук Г.М. | 517 | І-ю | 00:18.47 | 9 | 12 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Лешко Артур | Закарпатська обл. | Фечо Г.Ю. | 608 | ІІІ | 00:19.20 | 10 | 11 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Козицький Жан | Київська обл. | Шталлер І.М. | 522 | І-ю | 00:19.43 | 11 | 10 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Гурченко Ярослав | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 536 | І-ю | 00:19.49 | 12 | 9 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Андросов Сергій | Миколаївська обл. | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г | 579 | І | 00:20.08 | 13 | 8 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Кочін Александр | Миколаївська обл. | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г | 580 | І | 00:21.03 | 14 | 7 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Захарін Володимир | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 535 | І-ю | 00:22.39 | 15 | 6 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Кульбик Дмитро | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 587 | І-ю | 00:25.40 | 16 | 5 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Ходаш Ігор | Чернігівська обл. | Купрієнко Г.Г. | 538 | ІІ | 00:25.49 | 17 | 4 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Кухта Мар'ян | Львівська обл. | Глинський П. | 562 | ІІ-ю | 00:27.00 | 18 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І-ю | 123 | % | 00:18.20 | Клас дистанції | юнацьких розрядів | Ранг змагань | 66 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ-ю | 146 | % | 00:21.45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ-ю | 179 | % | 00:26.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч16 | Довжина дистанції | 2,49 | км | 12 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ключников Дмитро | Дніпропетровська обл. | Заєрко В.В. ,Тяпкіна К.М. | 545 | КМСУ | 00:15.26 | 1 | 35 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Вітюк Віктор | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 586 | КМСУ | 00:15.28 | 2 | 32 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Коваль Денис | м. Київ | Гавриленко В.С | 595 | І | 00:15.51 | 3 | 30 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Бадан Юрій | Львівська обл. | Маясов К. | 559 | ІІ | 00:16.18 | 4 | 28 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Мельник Тарас | Волинська обл. | 646 | КМСУ | 00:16.58 | 5 | 26 | ІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2009 р, 15:24:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 3 ~ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Безручко Максим | Дніпропетровська обл. | Заєрко В.В. ,Тяпкіна К.М. | 544 | І | 00:17.59 | 6 | 25 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Храпко Іван | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 627 | І-ю | 00:18.14 | 7 | 24 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Хопта Роман | Львівська обл. | Маясов Л. | 560 | ІІ | 00:19.06 | 8 | 23 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Касьянов Олександр | Закарпатська обл. | Касьянов Р.В. | 606 | І | 00:19.32 | 9 | 22 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Соханич Андрій | Закарпатська обл. | Готра С.П. | 607 | ІІ | 00:20.46 | 10 | 21 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Мазуряк Ілля | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 630 | І-ю | 00:23.13 | 11 | 20 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Багрій Олег | Львівська обл. | Фридрих Я. | 561 | ІІ | 00:23.21 | 12 | 19 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Дятлов Дмитро | Волинська обл. | Гуцаленко Т | 585 | ІІ | 00:25.22 | 13 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Марчук Андрій | Вінницька обл. | Пронтішева Л.П. | 531 | І | п. 4.18. 5 | К/Ч | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 132 | % | 00:20.22 | Клас дистанції | масових розрядів | Ранг змагань | 138 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 158 | % | 00:24.23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч18 | Довжина дистанції | 3,43 | км | 18 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Завалиніч Іван | Дніпропетровська обл. | Кузнецов Ю.В. | 549 | ІІ | 00:21.55 | 1 | 35 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Сіротов Євген | Закарпатська обл. | Фечо Г.Ю. | 605 | І | 00:26.35 | 2 | 32 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Пипикало Дмитро | Дніпропетровська обл. | Заєрко В.В | 554 | КМСУ | 00:27.14 | 3 | 30 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Чудновський Максим | м. Київ | Білошицький В.М. | 615 | КМСУ | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Кокіс Тарас | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 628 | ІІ | п. 4.18. 5 | К/Ч | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 100 | % | 00:21.55 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 43 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 117 | % | 00:25.39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 138 | % | 00:30.15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч20 | Довжина дистанції | 3,43 | км | 18 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Карабаник Юрій | Львівська обл. | Глинський П. | 557 | ІІ | 00:28.06 | 1 | 35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч21А | Довжина дистанції | 3,43 | км | 18 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Бабич Сергій | Львівська обл. | Цепурдей О., | 556 | КМСУ | 00:22.37 | 1 | 25 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Савенков Олександр | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 631 | КМСУ | 00:25.22 | 2 | 22 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Забарило Євген | м. Київ | Самостійно | 597 | ІІ | 00:25.53 | 3 | 20 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Бойко Володимир | Хмельницька обл. | Левчик С.М. | 601 | КМСУ | 00:27.35 | 4 | 18 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Басюк Юрій | Вінницька обл. | самостійно | 525 | І | 00:29.51 | 5 | 16 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Єрко Андрій | Волинська обл. | 645 | І | 00:32.15 | 6 | 15 | ІІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 111 | % | 00:25.06 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 113 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 129 | % | 00:29.11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 154 | % | 00:34.50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч21Е | Довжина дистанції | 2,72 | км | 13 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 123 | % | 00:16.26 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 930 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 138 | % | 00:18.27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 162 | % | 00:21.39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 294 | % | 00:39.18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2009 р, 15:24:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 4 ~ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч35 | Довжина дистанції | 3,43 | км | 18 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Курка Михайло | Чернівецька обл. | Бордіян Г.В. | 632 | КМСУ | 00:22.37 | 1 | 25 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Валявка Володимир | Львівська обл. | 565 | КМСУ | 00:29.31 | 2 | 22 | ІІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Дружинін В'ячеслав | м. Київ | Дружинін В'ячеслав | 617 | ІІ | 00:35.42 | 3 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Кузьменко Юрій | АР Крим | 591 | ІІ | 00:42.26 | 4 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 105 | % | 00:23.45 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 66 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 123 | % | 00:27.49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 146 | % | 00:33.01 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч50 | Довжина дистанції | 2,49 | км | 12 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Тумак Іван | Чернівецька обл. | Тумак Ю.І. | 620 | КМСУ | 00:16.30 | 1 | 25 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Додону Ион | м. Кишинев | самостоятельно | 638 | ІІ | 00:23.44 | п/к | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Вільцанюк Володимир | Вінницька обл. | самостійно | 530 | І | 00:48.33 | 2 | 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Тагієв Федір | Чернівецька обл. | Самостійно | 611 | І | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 100 | % | 00:16.30 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 43 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 117 | % | 00:19.18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 138 | % | 00:22.46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч65 | Довжина дистанції | 1,94 | км | 11 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Прокопчук Вадим | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Оч- ки | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Дудін Андрій | м. Київ | Самостійно | 576 | КМСУ | 00:21.00 | 1 | 25 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Левчик Сергій | Хмельницька обл. | Левчик С.М. | 602 | І | 00:24.01 | 2 | 22 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Глинський Петро | Львівська обл. | Самост. | 564 | КМСУ | 00:34.52 | 3 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Томашевський Едуард | КМСУ | п. 4.18. 5 | К/Ч | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 105 | % | 00:22.03 | Клас дистанції | І розряду | Ранг змагань | 70 | балів | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 123 | % | 00:25.50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 146 | % | 00:30.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний суддя | _____________________ | Палагнюк Олександр, суддя I категорії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний секретар | _____________________ | Коноваленко Юрій, суддя I категорії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.06.2009 р, 15:24:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 5 ~ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||