Головна » 2014 » Березень » 31 » карпатське ралі
13:15
карпатське ралі

З 27 по 30 березня 2014 року у с.Вигода Долинського району Івано-Франківської області відбувся Кубок України «Карпатське ралі» зі спортивного (водного) туризму. На Кубок прибуло 11 команд з п’яти областей України: Чернівецької, Вінницької, Львівської, Дніпропетровської та Івано-Франківської. У складі команди Чернівецької області, що стала срібним призером Кубку, змагалися керівники гуртків та гуртківці Чернівецького ОЦТКЕУМ.

До програми змагань входили дистанції:
- коротка дистанція «Спринт»,
- довга гонка «Ралі» (змагання відбувалися на каяках та катамаранах С2, С4).

За підсумками змагань у загальному заліку збірна команда Чернівецької області посіла ІІ місце та команда гуртківців ОЦТКЕУМ – VI місце. Переможцем Кубку стала команда міста Львів, третє місце посіли спортсмени Вінниччини.

На видових дистанціях туристи чернівецької команди вибороли: - І місце у класі суден катамаран двійка – Чорней Дмитро, Сидякін Олег; - ІІ місце у класі суден катамаран четвірка – Кирилюк Вадим, Яценюк Антон, Топольницький Олександр та Тітов Андрій; - ІІІ місце у класі суден каяк – Прокопчук Олександр.

Вітаємо призерів Кубку України «Карпатське ралі», бажаємо і в подальшому вдалих стартів та впевнених перемог!

Висловлюємо подяку за сприяння та відрядження команди ОЦТКЕУМ на змагання Кубку України голові водної комісії Чернівецької області Захарчуку В.М.

Переглядів: 1001 | Додав: O_o